אלכס - אמנות החיים

מאת: סוזן ומקס זינגר

מוציא לאור: ראובן מס

קטגוריה: ביוגרפיות

מועד פירסום: מאי 2007

מילות מפתח: אלכס זינגר , אמנות החיים

ISBN: 978-965-09-0214-8

שפה: עברית

גודל: 1930.3 KB

עמודים: 288

"זאת ארץ באמת נהדרת שהסיפורים והאנשים בה רבים מבכל שאר העולם ביחד ...
... העתיד מסקרן אותי ...
... ברגע שהפחד נעלם – והפחד נעלם ברגע שנמצאים מחוץ למטוס – הקפיצה היא כל כך יותר נעימה ממה שציפיתי שתהיה, שפשוט נהניתי מכל התחושות שעברו בי. ... בשנייה שאתה באוויר אתה רוצה לצעוק ולשיר, אז זה מה שעשיתי."
אלכס


"... הקריאה בשלושת יומניו ומכתביו הרבים של אלכס, אינה רק הצצה מרתקת לעולמו של איש
יהודי - ישראלי צעיר ... זו קריאה לדיאלוג חובה בין הקורא הישראלי בן-זמננו לאדם יהודי - ישראלי שאיננו עוד, אבל שאלות עולמו סוערות עדיין סביבנו ובנפשנו .... המהדורה העברית המביאה לנו את דרך מחשבתו, חייו ומותו של אלכס, מאפשרת לנו להופכם על רקע המציאות העכשווית, למורשת ולצו חיים."
אלוף (מיל') עוזי דיין


"אלכסנדר לרנד זינגר נולד בווייט פליינס, ניו יורק, ב- 15 בספטמבר 1962. לאחר שסיים את לימודיו בקולג' קורנל עלה אלכס לישראל. בשנת 1987, בזמן שירותו הצבאי בצה"ל, נהרג אלכס במהלך קרב עם מחבלים בדרום לבנון, ביום הולדתו העשרים וחמישה.
... בספר זה נשמע קולו של אלכס דרך מכתביו, יומניו והרישומים שצייר. ... מיד לאחר מותו היה לנו ברור שאנחנו לא רוצים להקים אנדרטאות. ... ספר זה מאפשר לאלכס לדבר עם אלה שמעולם לא הכירו אותו ... שלא היה להם המזל להיקרות על דרכו. ספר זה איננו סיפור של חיים שנקטעו באיבם. זהו קולה המלא שמחה של נפש מתבגרת וחוקרת."
סוזן ומקס זינגר (הוריו של אלכס)

להורדת קורא הספרים Bookebook
Get it on Google Play