אדם, יזם ומנהל

מאת: צביקה בן פורת

מוציא לאור: אופיר ביכורים

קטגוריה: הדרכה/עיון

שפה: עברית

גודל: 1124.42 KB

עמודים: 270

בשוק התחרותי של היום, יזמים רבים משלמים לעיתים קרובות מחיר אישי יקר בעבור חוסר ניסיונם. אם מפאת סירובם ללמוד מטעויות של אחרים, אם בשל אגו "רגיש" ואם בשל חוסר ניסיון וחוסר בשלות אישיים וניהוליים. ואכן, לעיתים נדרשות שנים של עבודה קשה, בגרות נפשית, יכולת ראייה רחבה וחזון בכדי להשיג איזון. האיזון עליו מדבר בן-פורת בספר "אדם, יזם ומנהל" הוא היכולת לחלק את "העוגה" של חיינו בין הדברים שמניעים אותנו – משפחה, עבודה/קריירה והזמן שלנו לעצמנו – בצורה נבונה, בצורה שתאפשר לנו ללכת במסלול של הצלחה, מבלי "לאבד" או "להקריב" תחומים אחרים בחיינו, החשובים לנו לא פחות מההצלחה ומההגשמה האישית.
בן-פורת מסייע ליזמים לקצר או לנהל נכון יותר את תהליכי ההבשלה האישיים שלהם. הוא מעניק ליזמים כלים לקבלת פרופורציות, ומושג לגבי מה שמצפה להם וכן מציג שיטות שנועדו להשיג את מטרותיהם תוך צמצום "המחיר" האישי. בן-פורת מדבר על מסע פנימי כאשר הספר מהווה מעין "מדריך לעולם היזמות", ומשלב בכתיבתו חוכמת זן, הומור, ניסיון אישי ותובנות שימושיות. ניסיונו רב השנים כמוביל חברות היי-טק, חיבתו היתרה לאומנויות החשיבה של המזרח והשילוב עם אימונים של שנים בקראטה, עוזרים לבן-פורת "לתפוס" את הקורא באופן שובה-לב ומשכנע מאד. האנקדוטות המשעשעות והסיפורים האמיתיים המובאים, מדגימים הסתכלות ייחודית, אכפתית והומוריסטית על הקשיים העומדים בפני יזמים, וגם מציעים פתרונות, דרכי חשיבה וכלים לשיפור עצמי.
ספר זה נושא מסרים רבים, מסרים שנועדו לתמוך ביזמים, אך מועילים לכל אדם באשר הוא, המחפש כלים לשיפור עצמי בדרך אל ההצלחה. מתוכם, אולי המסר החזק ביותר, זה שצריך לתלות על המקרר ולשנן מדי בוקר, הוא כי החוכמה במסע אל ההצלחה היא לא רק ללכת בדרך עד סופה, אלא להכיר את פינות החמד שלה וגם להספיק להריח את הפרחים הפורחים בצידיה.להורדת קורא הספרים Bookebook
Get it on Google Play

ספרים מאותן קטגוריות